“Rīgas Mēra Kauss” un “SIRIUS vasaras kauss” 31.07.2016.

2016 Kubok Mera 01

Izstāžu rezultāti.  FOTO
Sirsnīgi sveicam visus teicamniekus!!!

MĒRA KAUSS 2016. 31.07.2016 

Mazuļu klase:

1. AMERIKĀNU STAFORDŠĪRAS TERJERS – FON TAIS GRAND IMPERIAL
2. SIBĪRIJAS HASKIJS – KAI FROM PEPPERHILL
3. SKOTU TERJERS – TEO TIMATI ALL STARS TEAM
4. PUNDURŠPICS – GRACIE TEDDY BOO
5. PAPILONS – UNDINA OF RISING SUN
6. FRANČU BULDOGS – BONNYS KIMS
7. ČIHUA-HUA (GARSP.) – ILEDZHI INGRAM KITLALI KENAMI
8. VĀCU AITU SUNS – SHARKY SHY VOM TANNENHOF

Kucēnu klase
1. SIBĪRIJAS HASKIJS – KATALINA ARCTIC HUNTERS
2. ŠPICS –
3. TRUŠU TAKSIS (GARSP.) – BAGIRA FON NEIMAN
4. PUNDURPINČERS – V DEGSTER DEBARLY
5. ŠELTIJS – LAZURNIJ FRANT GOLUBAJA MEČTA ADONIS
6. SKOTU TERJERS – TEO FIDEL ALL STARS TEAM
7. AMERIKĀNU STAFORDŠĪRAS TERJERS – HADIJA KITLALI KENAMI
8. DŽEKA RASSELA TERJERS – SALVADORA BON DREAM
9. ČIHUA-HUA (GARSP.) – KLOTEN FLAYER KITLALI KENAMI
10. MOPSIS – LORABELL SUVENIR IZ RIGI
11. FRANČU BULDOGS – ZULO WHITE ANGEL BASTILAR
12. LHASA APSO – ROYAL DESIRE KARDELEN

Junioru klase
1. FARAONA SUNS – NICE INFINITI SAND PHARAOH
2. SKOTU TERJERS – SPARTAK ALL STARS TEAM
3. PUNDURŠPICS – DENORVIK JAPONČIK MIŠKA
4. VĀCU AITU SUNS – VIKING AUS DEM WALDPARKS SCHLOSS
5. FRANČU BULDOGS – ALESSIJA KURAZ ELIT
6. SIBĪRIJAS HASKIJS – AISBERG GREY WOOLF
7. ŠELTIJS – BELLA
8. AMERIKĀNU STAFORDŠĪRAS TERJERS – AZIA TERRA INCOGNITA
9. BĪGLS – ELVIS JUSTIN
10. JORKŠĪRAS TERJERS – GABRIELA LUNA MARIA

Veterānu
1. PAPILONS – BRAVO GAUTAMA
Vislabākais 1.gr.
1. KAUKĀZA AITU SUNS – VALDAY
2. VĀCU AITU SUNS GARSP. – KENDY VOM TANNENHOF
Vislabākais 2.gr.
1. SIBĪRIJAS HASKIJS – ONYX WINTER FLAME
Vislabākais 3.gr.
1. SKOTU TERJERS – PANTERA ALL STARS TEAM
2. AMERIKĀNU STAFORDŠĪRAS TERJERS – EDITION LIMITED RINGSTARSTAFF
3. VĀCU MEDĪBU TERJERS – ARLETTE-KIRA FON BRAVEHEART
4. DŽEKA RASSELA TERJERS – BONY MATILDE OF FORTIS
Vislabākais 4.gr.
1. BĪGLS – DZHEFERSON
2. LABRADORS RETRĪVERS – DŽONI
3. STANDARTA TAKSIS (GLUDSP.) – RIKO CENTBELS NEMOCEL ELISON
4. MINIATŪRAIS TAKSIS – UNO HICELI
5. STANDARTA TAKSIS (GARSPALV.) – BAFL
Vislabākais 5.gr.
1. BIŠONS FRISE – SIMON CASANOVA
2. ČIHUA-HUA – PAIKAR MY INDIAN
3. PAPILONS – ABSOLUTE MIRACLE CHAPPY OF FORTIS
4. BIRO JORKŠĪRAS TERJERS – SAMANTHA GOLDIELAND
5. FRANČU BULDOGS – RAKEL DE BONT
6. MOPSIS – TUTTI ASTI MONDORO
7. MOPSIS (BLACK) – ODRI HEPBERN MAGIC GUISE
Izstāžu labākais suns
1. SIBĪRIJAS HASKIJS – ONYX WINTER FLAME
2. SKOTU TERJERS – PANTERA ALL STARS TEAM
3. BIŠONS FRISE – SIMON CASANOVA
4. BĪGLS – DZHEFERSON
5. KAUKĀZA AITU SUNS – VALDAY

SIRIUS vasaras kauss

31.07.2016

Mazuļu klase

1. AMERIKĀNU STAFORDŠĪRAS TERJERS – FON TAIS GRAND IMPERIAL
2. FRANČU BULDOGS – GREAT DZESPER ELISON
3. PAPILONS – UNDINA OF RISING SUN
4. SIBĪRIJAS HASKIJS – KAI FROM PEPPERHILL
5. DŽEKA RASSELA TERJERS – KAMY KAMEA GRAND IMPERIAL
6. ČIHUA-HUA (GARSP.) – IRBE IDALGO KITLALI KENAMI

Kucēnu klase

1. FRANČU BULDOGS – ZULO WHITE ANGEL BASTILAR
2. AMERIKĀNU STAFORDŠĪRAS TERJERS – HIGH CLASS CLEOPATRA KITLALI KENAMI
3. PUNDURPINČERS – V DEGSTER DEBARLY
4. DŽEKA RASSELA TERJERS – IRON ARCHIEFOR LUCKY LIVE
5. MOPSIS – LORABELL SUVENIR IZ RIGI
6. PUNDURŠPICS – BU-BU GOLD BEBY OF RISING SUN
7. ČIHUA-HUA (GARSP.) – ILIA KITLALI KENAMI
8. LHASA APSO – ROYAL DESIRE KARDELEN

Junioru klase

1. AMERIKĀNU STAFORDŠĪRAS TERJERS – YESSI YET RINGSTARSTAFF
2. FRANČU BULDOGS – Rakeļ De BON’T
3. SKOTU TERJERS – SPARTAK ALL STARS TEAM
4. PUNDURŠPICS – NICOLE MY LUCKY
5. BĪGLS – CONNOR RICCO HEI B`RIGA
6. ŠELTIJS – BELLA
7. ČIHUA-HUA – MARKO VON WILDEN WALD
8. MOPSIS (BLACK) – CHENSELOR LAMIART S KIEVSKOY RUSI
9. KAUKĀZA AITU SUNS – URSULA RADZIVIL
10. STANDARTA TAKSIS (GARSPALV.) – VETA SOLIBU ELISON
11. MINIATŪRAIS TAKSIS (GLUDSP.) – FENDI LUI LOBANCHELLO
12. JORKŠĪRAS TERJERS – ELVIS PRESLI GORDZINIJA

Izstāžu labākais suns “ Sirius vasaras kauss”

1. AMERIKĀNU STAFORDŠĪRAS TERJERS – CADENSI OURBUDDA DASATI
2. MOPSIS (BLACK) – ODRI HEPBERN MAGIC GUISE
3. BIŠONS FRISE – SIMON CASANOVA
4. VĀCU AITU SUNS GARSP. – KONGO VOM TANNENHOF
5. VĀCU MEDĪBU TERJERS – ARLETTE-KIRA FON BRAVEHEART
6. SKOTU TERJERS – SER ELTON ALL STARS TEAM
7. MOPSIS – TUTTI ASTI MONDORO
8. BORDO DOG – LEBRON CHATEU DE BORA
9. JORKŠĪRAS TERJERS – RAKEL TALISMAN
10. BIRO JORKŠĪRAS TERJERS – SAMANTHA GOLDIELAND

Veterānu

1. PAPILONS – BRAVO GAUTAMA
2. AMERIKĀNU PITBULTERJERS – BRAVE FIGHTER’S NEVERS GIVE UP

Comments are closed